O nás

 • Společnost LUK-IN, je NOVINKOU na trhu produktů se zdravou stravou a dobrot, které není potřeba si odříkat. Zdravá strava je velmi důležitá pro náš organismus a nezbytná k aktivnímu životnímu stylu, který je v dnešní době na špici popularity. Proto naše společnost LUK-IN přichází rozšířit trh s těmito produkty. Rádi bychom vám nabídli, neustále se rozvíjející portfolio produktů, které oživí váš jídelníček. S námi můžete ochutnávat NOVÉ zdravé svačinky, či chutné snídaně, nebo jen zasytit chuť na něco dobrého. A protože jsme zde především pro vás, i vy můžete naši společnost rozšířit o nápady příchutí, nebo produktů, které vám na trhu chybí.   Celá myšlenka společnosti LUK-IN, jak vytvořit vlastní a kvalitní proteinové tyčinky, z čistě přírodních složek s velkým množstvím vlákniny a proteinu, bez obsahu přidaného cukru, a to včetně výrobků s tím spojených. Vznikla již před léty v hlavě majitele společnosti Bc. Lukáše Moučky„Celý život sportuji, jsem aktivní člověk a hlídám si nejen postavu, ale především zdravý životní styl. Jako diplomovaný nutriční terapeut jsem chtěl vytvořit produkty, které budou mít správné výživové hodnoty a nebudou nahrazeny levnějšími a méně kvalitními složkami, zvyšující podíl bílkovin, jak tomu často bývá. Chtěl jsem vše 100% a tak jsem léta pracoval na vytvoření mého snu, až vznikla tyčinka MAGNA a tím i má společnost LUK-IN. Jako společnost se budeme snažit, aby vám produkty chutnaly a oživily váš zdravý jídelníček, či motivovali k jeho změně. Přeji si, abyste byli spokojeni. Vždyť produkty jsou určené především vám všem“.   

  Majitel společnosti LUK-IN - Bc. Lukáš Moučka Jsem především snílek, který vždy snil o tom, že bude mít vlastní značku postavenou na prvotřídní kvalitě a nabídne lidem za jejich peníze produkty, které si opravdu zaslouží.
  Dlouho jsem tuto myšlenku a sen nosil v hlavě. Vystudoval jsem i VŠ obor sportovní a kondiční specialista, abych byl blíže k poznání zdravé stravy, kterou jsem jako aktivní sportovec a model vždy dodržoval. Považuji jí totiž za hnací motor dobré nálady, energie a pocitu, že vám na vašem těle záleží. Tak jsem vytvořil značku LUK-IN a postupnými kroky, realizoval svou myšlenku ve skutečnost. Jsem rád, že vám mohu mou značku představit a nabídnout vám produkty, které opravdu stojí za to.
   

   

  Vystudoval VŠ - obor sportovní a kondiční specialista 
  Certifikovaný fitness trenér 
  Bývalý vrcholový sportovec
  Mister Universe Model 2019